NAILS LOUNGE STUDIO NOVI SAD

manikir i nadogradnja noktiju Novi Sad

FORUM

Post Reply
Forum Home > Pitanja i odgovori > Pucanje gela

13umble13ee
Member

Devojke mozda je malo glupo sto sam musko, a na ovom sam sajtu, ali me zanima ovo, posto moja devojka ima problema sa stavljanjem gela. Nime, kupila je masinu sa svime, i dobila je i gelove uz to sve.

Problem nastaje kada taj gel nanese...ne razumem se bas tacno u sve to, ali znam da stalno nesto spominje dehidratator...treba ne treba, i sve to. Pokusavala je sa svim i svacim, bez dehidratatora, sa njim...ali uvek isti problem, pocne da se ljusti gel sa noktiju, otpada. Jel mozete da pomognete i da kazete mozda u cemu je problem.

Hvala vam unapred....:)

October 18, 2011 at 2:47 PM Flag Quote & Reply

nailslounge
Site Owner

Ovako nije dovoljno da kupis sve "masine" :) treba da imas znanja i iskustva da nanosis gel. Devojka ako je htela da radi sebi nadogradnju u kuci bolje da je zavrsila obuku za to. Ali ako je za privatno koriscenje to se njoj ne isplati. Ne vredi da kazem u cemu je problem, jer bi to isto bilo kad bi hirurg odgovorio na pitanje:  "zasto nece da zamladi rana posle operacije slepog creva"? ako je operacija radjena u kuci bez znanja anatomije i svega ostalog vezanog iskljucivo za struku. Ne postaje se majstor ako imas alata, a nemas znanja. Bolje da se mani eksperimenata sa sopstvenim noktima dok nije napravila stetu i nadje strucnog majstora i radi noktice jednom mesecno bez glavobolje. 

--

<Ja se brinem o vasim noktima.Kod mojih devojaka su nokti zdravi i jaki.>

November 27, 2011 at 11:15 AM Flag Quote & Reply

You must login to post.